Players of Dinamo Riga leave the rink after victory in the game with final score 4:1

Rīgas „Dinamo” neveiksmju cēlonis: numeroloģijas un enerģētikas ignorēšana

Rīgas „Dinamo” hokeja komandas melnā strīpa saistīta ar numeroloģijas principu neievērošanu, uzskata numeroloģe Ineta Ventniece. Savulaik, kad komandas treneris bija Jūliuss Šuplers, kurš konsultējas ar savu numerologu Čehijā un ņēma vērā viņa ieteikumus, „Dinamo” spēlēja daudz sekmīgāk.

Ventniece Kasjauns.lv pastāstīja, ka viens no Rīgas „Dinamo” neveiksmju cēloņiem ir numeroloģijas principu neievērošana. Tos neesot ievērojis ne nesen no komandas galvenā trenera amata atlaistais Peka Rautakalio, ne tos pilnībā izprot pašreizējais galvenā trenera amata pienākumu veicējs Artis Ābols. 

Numeroloģija, piemēram, ļauj sakomplektēt komandas maiņas atbilstoši loģiskajiem enerģētiskajiem un numeroloģijas principiem tā, lai vienā virknējumā vai pārī nebūtu savstarpēji nesaderīgi spēlētāji, kurš katrs pats par sevi nepašaubāmi ir lielisks sportists. Tomēr esot jāņem vērā arī viņu individuālā saderība, ko nosaka sportistu dzimšanas datumu skaitļi. 

Numeroloģe teic, ka tās nav vis mazu bērnu muļķības, bet gan vērā ņemams arguments. Piemēram, cilvēki, kas pie Ventnieces uz konsultāciju ierodas pilnībā skeptiski noskaņoti pret numeroloģijas „muļķībām”, jau pēc stundas garas sarunas savu viedokli ir kardināli mainījuši. Tādēļ numerologa konsultācija būtu nepieciešama arī pašreizējai „Dinamo” vadībai. 

Pirmais Rīgas „ Dinamo” treneris Kontinentālās hokeja līgā (KKL) čehs Jūliuss Šuplers esot ņēmis vērā numeroloģijas principus – viņam bija pat savs numerologs, kas, tiesa gan, nebija no Latvijas, bet gan dzīvoja Čehijā. Šis numerologs tad arī izvērtēja Šuplera darbības Rīgas „Dinamo” sastāvā. Ka tas attaisnojas liecina fakts, ka Šuplera laikā „Dinamo” ir veicies daudz labāk un viena uzvara sekoja otrai, bet tagad gluži pretēji – „Dinamo” ir KHL pastarītis un tam jau bijušas septiņas zaudētas spēles pēc kārtas. 

Jāteic, ka pašreizējais galvenā trenera pienākuma iveicējs Artis Ābols numeroloģiski ir piemērots Rīgas „Dinamo”, teic Ventniece, bet ne kā galvenais treneris. Viss liecinot par to, ka Ābols varētu būt labs trenera palīgs, viņš  ir „ļoti labs izpildītājs”, uz to norāda viņa enerģētiskie skaitļi. Tomēr kā galvenais treneris viņš nav tā labākā izvēle. 

„Dinamo” spēlētāju rindās ir spilgtas, spēcīgas personības, izcili spēlētāji un viņus vajag pareizi salikt attiecīgos virknējumos. Pretējā gadījumā, var veidoties zināms haoss. Numerologs to visu var palīdzēt sakārtot. Diemžēl tagad komandas vadībā šos aspektus neņem vērā. 

Tāpat komandas enerģiju ietekmē arī sponsoru individuālie dati. Ja viņu skaitļu kombinācija nav piemērota Rīgas „Dinamo” enerģētikai, tas var slikti ietekmēt sportiskos sasniegumus, jo KHL viss ir atkarīgs no naudas, teic Ventniece. 

Jāpiebilst, ka interneta komentāros ir izskanējis viedoklis, ka „Dinamo” neveiksmes ir bijušas noteiktas jau komandas dibināšanas brīdī. „Astrologi, numerologi sen jau paredzēja …vajag citu dibināšanas datumu.”  KHL startējošā Rīgas „Dinamo” komanda ir dibināta 2008. gada 7. aprīlī un Ventniece saka, ka enerģētikas ziņā šī sportam ir bijusi nepiemērota diena, bet tā jau varētu teikt par jebkuru datumu. Jāņem vērā, ka šajā datumā ir arī skaitļi 7 un 8, kas nosaka veiksmi. 

KasJauns.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *